Ustajnenie koní

Hľadáte miesto, kde bude o vášho koňa výborne postarané a kde mu nič nebude chýbať? Náš jazdecký areál je správnou voľbou pre ustajnenie.

Ideálny priestor pre vaše kone v každom ročnom období

Lokalita farmy podlieha ekologickému hospodárstvu a tak bude Váš kôň žiť v skutočne zdravom prostredí panenskej prírody. V našich priestoroch ponúkame pre vášho koníka veľký výbeh (cca 20Ha) s bohatou pašou a stálym prístupom k vode (v zime výhrevná napájačka). V zimných mesiacoch majú kone neobmedzený prístup k senu, ktoré je uložené v kŕmidlách a obalené sieťkou.

Samozrejmosťou sú prístrešky aj malý lesík, ktorý chráni kone pred nepriaznivým počasím. Vo výbehu majú koníky k dispozícií soľ na lízanie, a ďalšie rôzne minerály. Naše ustajnené kone môžu celoročne využívať aj priestrannú maštaľ, kde sa dokážu výborne skryť pred chladným mrazivým počasím alebo páliacim slnkom. Koníky sú pod stálym dohľadom, takže v prípade potreby im bude okamžite poskytnutá pomoc.

K dispozícii je tiež sedlovňa, kde si môžete odložiť všetku vašu výstroj. V našom jazdeckom areáli môžete v rámci ustajnenia bezplatne využívať kruhovku aj vonkajšiu trávnatú jazdiareň.

Jedným z najlepších benefitov však pre vás bude nádherná okolitá príroda, ktorú si môžete naplno vychutnať pri vychádzkach s vašim koníkom.

… A pre vášho koňa bude najväčším prínosom život so svojím druhom tak, ako mu to predurčila príroda…

„Doprajte svojmu koníkovi šťastný a kvalitný život v nádhernej prírode pod Kriváňom.“

Cena za ustajnenie:

Dlhodobé ustajnenie (viac ako 1 rok) – 150€

Krátkodobé ustajnenie (menej ako 1 rok) – 170€

Pre viac informácií nás kontaktuje na 0944 503 567 alebo info@konevovychodnej.sk