Darčekový poukaz - jazda na koni v prírode


Milí priatelia, ak si želáte potešiť svojich blízkych originálnym darčekom, darujte im darčekovú poukážku na jazdu na koni v divej prírode. Nejazdíme dookola v kruhu, ani v zastrešenej hale, naše koníky sú pripravované na vychádzky do prírody najmä s nejazdcami či deťmi. Áno, presne tak, na koni do prírody sa môže vydať aj človek, ktorý na koni ešte nikdy nesedel a aby toho zážitku nebolo málo, atmosféru doplní okolitá príroda (z podkrivánskych lúk je vidieť dominujúci masív Kriváňa, Kráľovu Hoľu, Ďumbier, Chopok, Gerlach, Choč… a aj divo žijúce zvieratá).

• Môžete si zvoliť, či pôjde o jedno hodinovú vychádzku, či dvoj hodinové dobrodružstvo, alebo niečo medzi – 1,5 hodinovú vychádzku.
• Môžete si zvoliť aj počet osôb. Chcete potešiť jednu osobu, pár, rodinu či skupinu kamarátov?
• Chcete poukaz darovať ako VIP? Pôjdu iba sami obdarovaný a tiež si urobíme prestávky na ich fotenie, navyše môžeme zvoliť dobrodružnejšiu trasu (prechod lesom, cez vodu, kopcami…)
• Alebo bude poukaz pre skupinovú jazdu? Obdarovaných pridáme do skupiny – v skupine je spravidla 5-6 osôb bez foto prestávok, no s možnosťou fotenia „za jazdy :-)“ pri skupinových jazdách vždy volíme najbezpečnejšiu trasu (roviny s úžasnými výhľadmi)

Našu darčekovú poukážku Vám vieme prispôsobiť úplne na mieru, vy si len zvolíte dĺžku vychádzky a počet osôb. Na poukážku môžeme vložiť aj Vaše osobné venovanie.

Prosíme vás pri nákupe jazdeckej poukážky myslite na náš váhový limit, ktorý je 95 kg. Ak sa na jazdu dostaví osoba prekračujúca tento limit, nemôžeme ju žiaľ vziať na vychádzku, nemáme na to vhodného koňa.

 


Pozn.: Ak už ste držiteľom poukážky na jazdu a chcete si dohodnúť termín jazdy, prosíme dopredu nám oznámte, že jazda bude na poukaz, koľko osôb pôjde a na akú dlhú vychádzku.  Ďakujeme 🙂
Darčekovú poukážku nie je možné využiť v našej hlavnej sezóne júl a august.

Platnosť poukazu je 1 rok. Ak budete potrebovať predĺžiť platnosť, môžete tak urobiť za poplatok 10% ceny poukazu.


Objednávkový formulár

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
 ulica, popisné číslo
 obec, mesto
poštové smerovacie číslo
Zvoľte variantu poukazu
Prosím zvoľte o akú variantu poukazu máte záujem. Toto sú naše najžiadanejšie varianty, ak potrebujete poukaz pre viac osôb napíšte to do poznámky.
0,00 €
Doplňte poznámku, alebo, ak chcete, krátke venovanie (objaví sa v ľavom dolnom rohu poukazu).

Pre viac informácií nás kontaktuje na 0944 503 567 alebo info@konevovychodnej.sk