Zažite víkend na koňoch

VIACDŇOVÉ ZÁŽITKOVÉ POBYTY

Poďte s nami stráviť čas mimo civilizácie, oddýchnite si od každodenného stresu a zažite s nami skutočné dobrodružstvo. Zoberte so sebou svoju rodinu, priateľa, či známych a spoznajte, čo všetko dokážete.

Vyberte si, čo chcete u nás zažiť, na Farme je vždy niečo na prácu. Chcete vidieť náš chov divých kráv Highlander, spoznať ako to funguje na Farme alebo si len tak užiť našu nádhernú prírodu?

Kôň nám bude každodenným spoločníkom a tak jemu bude patriť naša najväčšia pozornosť. Pôjdeme si pre neho do výbehu, očistíme, nasedláme a vyrazíme za dobrodružstvom. Môžete si zvoliť:

– Vychádzku do prírody
– Vychádzku s pozorovaním Highladerov (cca 3-4 hodiny, možnosť obedu na Farme)
– Vychádzku s prestávkou na prehliadku Farmy (cca 3 hodiny, možnosť obedu na Farme)

Po vychádzke koňa odsedláme a odmeníme nášho štvornohého parťáka pohladením a chutnou odmenou. Potom svojho koníka odvedieme späť do výbehu medzi kamarátov.

Ubytovanie je zabezpečené v Bačovom dome – upravenom a jednoducho zariadenom pre dokonalý zážitok. V domčeku je možné ubytovať 5 osôb, k dispozícii je kuchyňa, WC a sprcha. Izby sú jednoducho zariadené. Nájdete v nich postele, nočný stolík, vešiak a piecku. Elektrinu, vodu a splachovací záchod máme tiež, ale TV a Internet u nás nenájdete. Okolie domčeka tvorí samota cca 3km za dedinou Východná. Po celom dni si môžeme oddýchnuť a posedieť pri ohni, alebo zavítať do výbehu ku koňom a užiť si ich večernú pohodu a ticho.

Informujte sa na : 0944 503 567 alebo kone@farmavychodna.sk

icon Divoká príroda
icon Výhľady na Tatry
icon Vhodné pre páry
icon Vhodné pre rodiny
icon Výuka nejazdcov
icon Voľne žijúce kone