Nezabudniteľný pobyt v srdci Liptova

VIACDŇOVÉ ZÁŽITKOVÉ POBYTY

Poďte stráviť čas mimo civilizácie, oddýchnite si od každodenného stresu a spoznajte, že relax a dobrodružstvo idú v spoločnosti koní ruka v ruke. Zoberte so sebou svoju rodinu, priateľa, či známych a strávte spoločné chvíle v netradičnom prostredí.

Vyberte si, čo chcete u nás zažiť, na Farme je vždy niečo na prácu. Chcete vidieť náš chov divých kráv Highlander, spoznať ako to funguje na Farme alebo si len tak užiť našu nádhernú prírodu?

V rámci pobytu na našej konskej farme si možete vybrať z viacerých zážitkových balíkov a viacerých možností pobytu.

Kôň nám bude každodenným spoločníkom a tak jemu bude patriť naša najväčšia pozornosť. Pôjdeme si pre neho do výbehu, očistíme, nasedláme a vyrazíme za dobrodružstvom. Môžete si zvoliť:

– Vychádzku do prírody
– Vychádzku s pozorovaním Highladerov (cca 3-4 hodiny, možnosť obedu na Farme)
– Vychádzku s prestávkou na prehliadku Farmy (cca 3 hodiny, možnosť obedu na Farme)

Po vychádzke koňa odsedláme a odmeníme nášho štvornohého parťáka pohladením a chutnou odmenou. Potom svojho koníka odvedieme späť do výbehu medzi kamarátov.

Ubytovanie je zabezpečené v Bačovom dome – upravenom a jednoducho zariadenom pre dokonalý zážitok. V domčeku je možné ubytovať 4 osoby, k dispozícii je kuchyňa, WC a sprcha. Izby sú jednoducho zariadené. Nájdete v nich postele, nočný stolík, vešiak a piecku. Elektrinu, vodu a splachovací záchod máme, ale TV a Internet u nás nenájdete. Okolie domčeka tvorí samota cca 4km za dedinou Východná. Po celom dni si môžeme oddýchnuť a posedieť pri ohni, alebo sa kochať pohľadom na pasúce sa kone a užiť si ich večernú pohodu a ticho.

Informujte sa na : 0944 503 567 alebo kone@farmavychodna.sk

icon Divoká príroda
icon Výhľady na Tatry
icon Vhodné pre páry
icon Vhodné pre rodiny
icon Výuka nejazdcov
icon Voľne žijúce kone